Натпревар со драстичен пад на коефициентот (22.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од квалфиикациите за ЛШ кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Ренџерс и ПСВ Ејндховен. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија пет победи.

Ренџерс – ПСВ Ејндховен – 2 @ 2.30 во 22Bet

Почетната вредност за победа на ПСВ Ејндховен беше 3.00, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 2.30 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*