Зголемени квоти за натпреварот Гранада – Рајо Валекано

Денес во последниот термин од 21:30 часот, поточно за крај на второто коло во шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Гранада и Рајо Валекано.

Во првото коло екипата на Гранада запиша пораз и во моментов е дел од црвената зона, додека Рајо Валекано пак успеа да го победи тимот на Алмериа и во моментов е на 7-та позиција на табелата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 10 на 11
  • Ранди Ентека да постигне прв погодок коефициент 8.50 зголемен на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*