Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

Ниту овој понеделник не ги заборавивме малерите и махерите на колото. Ова се најинтересните тикети од изминатиот викенд.

Малер 1

Тикет типуван со шест натпревари на 3+ и сите со интересни и високи квоти. За жал само еден натпревар не погоден, поточно дуелот помеѓу Бетис и Атлетико Мадрид кој заврши без голови.

Малер 2

Овде имаме тикет класика. Седум натпревари со конечен исход, но дуелот Миделсброу – Хадерсфилд заврши без победник, а беше типуван 1. Повеќе среќа нареден пат.

Махер 1

Браво мајсторе. Овде имаме махер кој погоди пет натпревари со фантастични коефициенти и за уплата од 500 денари си доби скоро 600 евра. За убаво да се трошат!

Махер 2

Уште еден добитен тикет. Овде е типувано на „Тимови“ и за среќа се погодени сите четири дуели. За уплата од 600 денари овој играч си доби скоро 11.500 денари. Браво!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*