Специјал тикет за натпреварот Бетис – Атлетико Мадрид

На ред стигна и второто коло од шпанската Ла Лига, а во последниот неделен термин ќе се сретнат екипите на Бетис и Атлетико Мадрид.

Бетис во првото коло беа аутсајдери на натпреварот против Виљареал, но успеаа да го надиграат и да ги земат трите бода, додека Атлетико Мадрид пак исто така запиша победа на домашен терен против Гранада.

Овде очекуваме интересен и неизвесен дуел, па поради тоа решивме и да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*