Натпревар со драстичен пад на коефициентот (20.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од руската Премиер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:30  се сретнуваат екипите на Спартак Москва и Зенит. Домаќините во првите четири кола успеаа да соберат 9 бода преку 3 победи, 0 реми и 1 пораз, додека Зенит има вкупно 7 бода и учинок од 2 победи, 1 реми и 1 пораз.

Спартак Москва – Зенит – 1 @ 2.47 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Спартак Москва беше 3.15, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 2.47 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*