Зголемени квоти за натпреварот Интер – Монца

Денес од 20:45 во рамките на првото коло од италијанската Серија А ќе се сретнат екипите на Интер и Монца.

Интер во изминатиот период изигра пет пријателски натпревари и запиша одлични резултати, односно на сите тие натпревари четири пати победи и еднаш беа поразени.

Монца од друга страна исто така изигра пет пријателски дуели и запиша ист учинок како и интер, а исто така пред неколку дена беа поразени и во купот од екипата на Реџиана.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент зголемен од 9.50 на 10
  • Лаутаро Мартинез прв да постигне погодок коефициент 4.00 зголемен на 4.33

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*