Специјал тикет за натпреварот Мец – Марсеј

Денес од 21:00 започнува новото коло во француската прва лига, а премиерниот дуел ќе се изигра помеѓу Мец и Марсеј.

Мец во првото коло запиша пораз од Рен и во моментов се на последната позиција на табелата, додека Марсеј запишаа триумф и се наоѓаат на горниот дел на табелата. Исто така Марсеј беа елимнирани од квалификациите во ЛШ од Панатенаикос кој беше подобар на пеналите.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставием специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*