Зголемени квоти за натпреварот Бреидаблик – Зрињски

Денес на понудата за обложување ги имаме ревнаш натпреварите од квалификациите за Лига Европа и Конференциската лига.

Еден од многуте понудени дуели е натпреварот Бреидаблик – Зрињски.  Во првиот натпревар Зрињски успеа да стекне 4 гола предност, па во овој реванш натпревар влегуваат порелаксирани.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент 3.75 зголемен на 4.00
  • Олсен прв да постигне погодок коефициент 8.00 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*