Спремни сте: 25 евра за новата сезона во Bet365!

Веќе од овој викенд ќе имаме почеток на сите топ лиги во Европа, а со тоа и понудата за обложување ќе биде фантастична.

Во продолжение на овој текст сакаме да ви ја претставиме одличната понуда на Bet365, која е наменета за сите нови корисници, па овој период би било одлично да ја „збогатите“ вашата сметка со 25 евра бесплатни средства за обложување.

Имено, најдобрата онлајн обложувалница Bet365, за сите нови корисници кои ќе се регистрираат ТУКА и ќе го направат својот прв депозит нуди 100% бонус до 25 евра без никакви услови за повлекување.

Се што треба да направите е да се регистрирате, да направите депозит и да го изиграте депозитот.

Откако ќе ги исполните овие барања, на сметката ќе ви се активираат 25 евра бесплатни средства за обложување кои може да ги користите за спортско обложување.

Исто така тие може да ги користите само како влог и при евентуална добивка, влогот од бесплатните средства ви се одзема, а чистиот профит може да си го повлечете без никакви проблеми и ограничувања.

Услови и правила за користење

  • Понудата е наменета само за нови корисници
  • Вредноста на бонусот е 100% до 25 евра
  • Минималниот квалификуван депозит е 5 евра
  • За да го добиете бонусот мора да го изиграте депозитот на коефициент поголем од 1.20
  • Кешаут облозите не се квалификувани за да го добиете бонусот
  • Бонусот може да го изиграте во рок од 90 дена откако ќе се активира

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*