Зголемени квоти за натпреварот Манчестер Сити – Севиља

Денес од 21:00 во Атина, во рамките на УЕФА Супер купот ќе се сретнат победникот на Лига на шампиони и побендикот на Лига Европа.

Европската титула ја зеде екипата на Манчестер Сити така што успеа да го победи Интер во финалето, додека Севља беше подобра на пенали за разлика од Рома.

Ова ќе биде интересен и непредвидлив дуел, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Сити да победи на пенали коефициент 8.50 зголемен на 9.00
  • 3-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*