ТОП 5 причини зошто да се обложувате во Bet365 на УЕФА Супер купот!

Денес од 21:00 е закажан натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Севиља, а тоа се двете екипи кои освоија титула во ЛШ и во Лига Европа.

Манчестер Сити е далеку поквалитетен тим, но Севиља после освојувањето на Лига Европа не смееме да ги потцениме никако.

За вечерашниот дуел, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, нуди многу множности за обложување, а ние во продолжение на овој текст ќе ви ги издвоиме најдобрите пет.

  1. Добивате бонус за добредојде доколку сте нови корисници во вредност од 25 евра (ПОВЕЌЕ ИНФО ТУКА)
  2. Добивате зголемени бонус квоти за конечен исход
  3. Доколку се обложувате на конечен исход 1 или 2, и вашиот тим заводи со два гола разлика, по автоматизам вашиот облог се смета добитен без разлика на конечниот исход на натпреварот.
  4. Добивате огромна понуда на специјални облози
  5. Добивате Cashout функција (исплата пред завршетокот на натпреварот)

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*