Специјал тикет за натпреварот Динамо Загреб – АЕК

Додека другите дуели се реванш, ова е прв натпревар. Тоа е така поради несреќниот случај кој се случи во Атина пред една недела.

Динамо во претходната рунда без поголеми проблеми го совлада тимот на Астана, додека АЕК се приклучува од ова коло.

Според квалитетот на тимовите, ние искрено немаме фаворит, па очекуваме еден интересен и неизвесен натпревар.

За вас ние решивме да спремиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 10, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*