Зголемени квоти за натпреварот Атлетико Мадрид – Гранада

Денес во 21:30 часот со натпреварот Бетис – Атлетико Мадрид официјално завршува првото коло во шпанската Ла Лига.

Атлетико Мадрид влегуваат комплетно спремни за новата сезона и имаат големи амбиции, поточно ќе се борат за титула, додека Гранада комплетно би биле задоволни само со навремен опстанок.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Мората да постигне погодок со глава коефициент 7.50 зголемен на 8.00
  • Гризман да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 17 зголемен на 19

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*