Специјал тикет за натпреварот Виљареал – Бетис

Во првото коло од шпанската Примера лига се сретнуваат екипите на Виљареал и Реал Бетис.

Виљареал мора да признаеме дека зад себе нема воопшто добри резултати од пријателските натпревари кои ги изигра за време на паузата.

Бетис пак исто така не може да се пофали бидејќи во шест изиграни натпревари победи само еднаш, еднаш ремизираше и четири пати беа поразени.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*