Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

 Од 15:00 се сретнуваат екипите на Брентфорд и Тотенхем. Брентфорд во последните пет натпревари запиша три реми и два порази, додека Тотенхем во истиот временски период оствари три победи и два порази.

Брентфорд – Тотенхем – 1 @ 2.80 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Брентфорд беше 3.60, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 2.80 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*