Зголемени квоти во за натпреварот Евертон – Фулам

Денес имаме поголем број натпревари од првото коло во англиската Премиер лига, а еден од понудените ќе се игра помеѓу Евертон и Фулам.

Евертон за време на паузата изигра пет контролни натпревари и запиша четири победи и едно реми, па тоа значи дека влегуваат со одлично расположение во новата сезона. Фулам од друга страна изигра четири дуели и запиша две победи и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Греј да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 8.50 на 9.00
  • Евертон да победи 0 примени погодоци коефициент 3.75 зголемен на 4.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*