Зголемени квоти за натпреварот Севиља – Валенсија

Денес започнува новата сезона во Ла Лига, а во првиот ден од 22:00 часот се сретнуваат екипите на Севиља и Валенсија.

Севиља не се покажа баш најдобро во домашното првенство, но го поправи впечатокот благодарение на тоа што ја освои Лига Европа и на тој начин успеа да стигне во групната фаза од Лигата на шампиони.

Валенсија од друга страна имаше сезона за заборав и тие освен навремен опстанок не остварија никаков друг успех.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Ен Несири да постигне два или повеќе погодоци коефициент зголемен од 10 на 11
  • 2-0 точен резултат коефициент 8 зголемен на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*