Зголемени квоти за натпреварот Карабаг – ХЈК Хелсинки

Денес во рамките на квалификациите за Лига Европа се сретнуваат екипите на Карабаг и ХЈК.

Карабаг беше елиминиран во претходната рунда од Лигата на шампиони, па сега „среќата“ ќе ја бараат во Лига Европа. Исто така и ХЈК доаѓа од квалификациите за ЛШ, а тие беа поразени од тимот на Молде.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и неизвесен натпревар, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1&3+ коефициент 2.30 зголемен на 2.40
  • Карабаг да победи во двете полувремиња коефициент 3.50 зголемен на 3.60

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*