Специјал тикет за натпреварот Бенфика – Порто

Денес во рамките на Супер купот од Португалија се сретнуваат двете најдобри екипи од оваа земја, Бенфика и Порто.

Бенфика во последните пет натпревари запиша три победи и два порази, додека Порто во истиот временкси период оствари три победи, едно реми и еден пораз.

Мотивот на овој натпревар е огромен на двете страни, па затоа и немаме фаворит.

Очекуваме интересен и неизвесен дуел, а ние решивме за овој натпревар да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 8.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*