Зголемени квоти за натпреварот Брага – Бачка Топола

На програмата денес ги имаме натпреварите од квалификациите за ЛШ, а еден од понудените дуели е Брага – Бачка Топола.

Брага влегува како огромен фаворит на овој натпревар, а тоа е и оправдано бидејќи се во фантастична форма и се далеку поквалитетни за разлика од Србите. Бачка Топола во домашното првенство запиша едно реми и една победа, а квалификациите ги започнуваат од ова коло.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент зголемен од 7.00 на 7.50
  • Абел Руиз да постигне два или повеќе погодоци коефициент зголемен од 4.33 на 4.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*