Специјал тикет за натпреварот Копенхаген – Спарта Прага

Денес на „менито“ за обложување повторно ги имаме натпреварите од квалификациите за ЛШ.

Еден од понудените дуели ќе се игра во Данска каде што ќе се сретнат екипите на Копенхаген и Спарта Прага.

Копенхаген во претходното коло беа далеку поуспешни од тимот на Бреидаблик и во двомечот победија со резултат 8-3, додека Спарта Прага се приклучува на квалификациите од ова коло, а во домашното првенство имаат солидни резултати.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Копенхаген да постигне погодок во двете полувремиња

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*