Натпревар со драстичен пад на коефициентот (08.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од ТОТО купот на на Израел кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 19:00 се сретнуваат екипите на Ашдод и Хапоел Тел Авив. Ашдод во ова натпреварување има изиграно два натпревари и запиша едно реми и еден пораз, додека Хапоел Тел Авив има две реми.

Ашдод – Хапоел Тел Авив – 2 @ 2.12 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Хапоел Тел Авив беше 2.95, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 2.12 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*