Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Ливерпул – Дармштад

Денес во рамките на контролните натпревари ќе се сретнат екипите на Ливерпул и Драмштад.

И самите може да претпоставите дека Англичаните се огромни фаворити на овој натпревар и имаат далеку поквалитетен тим. Гостите пак во минатата сезона беа успешни и обезбедија пласман во германската Бундеслига и со тоа ја исполнија својата примарна цел.

Овој пат ќе се сретнат во Престон на неутрален терен, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11
  • Салах да постигне два или повеќе погодоци коефициент 3.60 зголемен на 3.75

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*