Специјал тикет за натпреварот Генк – Еупен

Денес од 16:00 во рамките на второто коло од белгиската Жуипле лига се сретнуваат екипите на Генк и Еупен.

Генк во првиот натпревар беа убедливи и победија со резултат 0-4, додека Еупен ремизираше против Вестерло со резултат 2-2.

Според букмејкерите, екипата на Генк е огромен фаворит, па воопшто не се сомневаме за тоа дали ќе победат.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 4.75, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе од 3.5 погодоци
  • Повеќе од 9.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*