Натпревар со драстичен пад на коефициентот (05.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразилската Серија А кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Сантош и Атлетико ПР. Домаќините досега освоија 17 бода преку 4 победи, 5 реми и 8 порази, додека гостите имаат вкупно 27 бода и учинок од 8 победи, 3 реми и 6 порази.

Сантош – Атлетико ПР – 1 @ 2.30 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Сантош беше 2.70, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.30 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*