Специјал тикет за натпреварот Астана – Динамо Загреб

Денес квалификациите за Лигата на шампиони започнуваат во 16:00 часот со натпреварот помеѓу Астана и Динамо Загреб.

Астана на последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека Динамо Загреб оствари три победи, еден пораз и едно реми.

Овие две екипи се со големи амбиции за Европа оваа сезона, па искрено очекуваме дека ќе гледаме неизвесен натпревар.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*