Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Кишњиев – Фенербахче

Денес од 19:30 во реванш натпревар се сретнуваат екипите на Кишњиев и Фенербахче.

Во првиот натпревар Турците беа убедливи и победија со резултат 5-0, па сега искрено Молдавците и нема на што многу да се надеваат.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Фенербахче да победи во двете полувремиња коефициент 2.20 зголемен на 2.25
  • 1-3 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*