Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.08.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од рускиот Куп кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:30 ќе се сретнат екипите на Амкал Москва и Знамја Ногинск. Домаќините на овој натпревар влегуваат со една победа и два порази, додека гостите во истиот временски период запишаа ист таков учинок.

Амкал Москва – Знамја Ногинск – 1 @ 2.10 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Амкал Москва беше 2.77, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 2.10 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*