Специјал тикет за натпреварот Бран – Викинг

Денес од 17:00 во рамките на норвешката Елитна лига се сретнуваат екипите на Бран и Викинг.

Бран досега во 16 изиграни натпревари успеаа да соберат вкупно 27 бода и може да кажеме дека играат променливо. Викинг од друга страна во 15 дуели собра 32 бода и се наоѓаат на горниот дел на табелата.

Ова ќе биде дефинитивно интересен и возбудлив натпревар, па по тој повод одлучивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*