Специјал тикет за натпреварот Хартберг – Австрија Лустенау

Овој викенд започнува и австриската Бундеслига, а во 17:00 часот денес ќе се сретнат екеипите на Хартберг и Австрија Лустенау.

Хартберг мора да признаеме дека во контролните натпревари не беа успешни и не запишаа добри резултати, но се надеваме дека ги воочија недостатоците и истите ги отстранија. Австрија Лустенау пак изигра доста променливо, но се сретна и со доста послаби екипи.

Ние токму за овој дуел се потрудивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*