Специјал тикет за натпреварот Феенорд – Виљареал

Се уште на програмата може да ги забележиме пријателските дуели, а веќе за неколку недели ќе започнат и официјално домашните првенства ширум Европа.

Денес од 19:00 се сретнуваат екипите на Феенорд и Виљареал.

Феенорд откако заврши сезоната изиграа четири пријателски натпревари и запишаа две победи, едно реми и еден пораз, додека Виљареал изигра три натпревари и успеа да победи само еднаш.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент 19, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*