Зголемени квоти за натпреварот Шериф – Макаби Хаифа

Денес на „менито“ имаме натпревари од квалификациите за европските купови, а од 19:00 ќе се сретнат тимовите на Шериф и Макаби Хаифа.

Шериф беше подобар во двомечот од Фарул Констанца и со вкупен резултат од 3-1 успеаа да се пласираат во следниот круг, додека Мака Хаифа го надигра тимот на Хамрун, а пред неколку дена запиша и победа во Супер купот на Израел против Беитар Ерусалим.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Шериф да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • 1-2 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*