Специјал тикет за натпреварот Динамо Загреб – Астана

Денес на програмата ги имаме натпреварите од квалификациите за Лигата на шампиони, а еден од понудените дуели ќе се игра во Загреб помеѓу Динамо и Астана.

Динамо Загреб се вклучува во квалификациите од оваа рунда, додека Астана мораше да го елиминира Динамо Тбилиси за да стигне до тука.

И едните и другите се во слична форма, но домаќините се фаворити бидејќи имаат поквалитетен тим.

Ние за овој дуел решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*