Специјал тикет за натпреварот Јанг Бојс – Лозана

Денес од 16:30 во рамките на првото коло од швајцарската Супер Лига ќе се сретнат екипите на Јанг Бојс и Лозана.

Јанг Бојс ја има улогата на фаворит на овој натпревар, а искрено и амбициите им се огромни за новата сезона.

Лозана во контролниот период изигра неколку натпревари и запиша променливи резултати, но се надеваме дека ги воочија недостатоците и ги елиминира.

За овој натпревар, ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 6, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*