Зголемени квоти за натпреварот Интер Мајами – Круз Азул

Вечер во 02:00 часот после полноќ се сретнуваат екипите на Интер Мајами и Круз Азул во рамките на американскиот Лига Куп.

Интер Мајами пред неколку дена запиша убедлив пораз и беа поразени од Ст. Луис Сити со резултат од 3-0, додека Круз Азул е во серија од три последователни порази кои ги запишаа во домашното првенство.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Меси да постигне 2+ погодоци коефициент зголемен од 4 на 4.33
  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 12 на 13

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*