Специјал тикет за натпреварот Шелбурн – Бохеамианс

Денес од 20:45 ќе имаме можност да го погледнеме дуелот каде што ќе се сретнат екипите на Шелбурн и Бохемианс.

Шелбурн е на 6-та позиција со вкупно 34 бода, додека Бохеамианс е на 5-то место со 38 бода. Од табелата јасно може да заклучиме дека станува збор за дуел на две екипи кои се слични по квалитет, па очекуваме неизвесен натпревар.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*