Специјал тикет за натпреварот Нинберг – Арсенал

Денес на програмата за обложување имаме многу натпревари, а еден од нив е и дуелот помеѓу Нинберг и Арсенал.

Нинберг успеа да заврши на 14-та позиција на табелата во германската втора лига и со тоа обезбеди само опстанок и ништо повеќе.

Арсенал од друга страна имаше големи шанси за титула, но прокоцка доста шанси, па се задоволија со вицешампионската позиција на табелата.

Овде Арсенал влегува во улога на фаворит, па веруваме и дека ќе победат без поголеми проблеми.

Ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Конечен исход 2

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*