Специјал тикет за натпреварот Манчестер Јунајтед – Лидс

Денес од 17:00 во рамките на пријателските натпревари ќе имаме можност да погледнеме дуел помеѓу екипите на Манчестер Јунајтед и Лидс.

И двете екипи откако заврши првенството заминаа на пауза, па ова им е прв контролен дуел за воочување на проблемите во тимот.

Да нагласиме дека во минатата сезона, Манчестер Јунајтед заврши на 3-та позиција, додека Лидс беа елиминирани и сега ќе бидат дел од англискиот Чемпионшип.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 8, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Конечен исход 1

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*