Специјал тикет за натпреварот О. Љубљана – Валмиера

Денес започнуваат квалификациите за најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Еден од многуте понудени дуели ќе се игра во Љубљана каде што ќе се сретнат екипите на О.Љубљана и Валмиера.

Домаќините ја имаат улогата на огромни фаворити на овој натпревар, а исто така се и во одлична форма. Гостите играат во домашното првенство, но не бележат некои фантастични резултати во последно време.

Ние за овој натпревар ви составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • ГГ

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*