Специјал тикет за натпреварот Молде – Бран

Последниот термин денес, поточно во 19:15 во норвешката Елитна лига е резервиран за дуелот помеѓу Молде и Бран.

Овде имаме натпревар на две екипи кои имаат големи амбиции, а досега имаат и сличен учинок.

Домаќините досега освоија 20 бода, додека гостите 24, но ние предвидуваме интересен и возбудлив натпревар, па по тој повод составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х прво полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*