Зголемени квоти за натпреварот Васко Де Гама – Крузеиро

Денес од 21:00 часот ќе имаме можност да погледнеме интересен натпревар од бразилската Серија А во него ќе се сретнат екипите на Васко Де Гама и Крузеиро.

Васко Де Гама потфрли дефинитивно оваа сезона и се наоѓаат во црвената зона со само 9 освоени бода, додека Крузеиро има 18 бода и ја има 12-та позиција.

Во секој случај овде предвидуваме интересен и возбудлив натпревар, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени квоти за два типови и тоа:

  • Да Силва Педро Раул да постигне прв погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00
  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 10 на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*