Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Пуебла – Сантош Лагуна

Денес од 03:00 часот после полноќ во рамките на мексиканската лига МХ ќе се сретнат екипите на Пуебла и Сантош Лагуна.

Пуебла во првото коло изигра реми со резултат 1:1, па на табелата е на 9-та позиција со само 1 бод, додека госите беа поразени со резултат 0-2 и се уште немаат освоено бодови во новата сезона.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 0:1 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 12
  • Пуебла да победи во двете полувремиња коефициент зголемен од 9 на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*