Бонус тикет за дуелот помеѓу Вавринка и Ѓоковиќ

Денес во рамктие на Вимблдон од 20:30 ќе имаме можност да го погледнеме дуелот помеѓу Стан Вавринка и Новак Ѓоковиќ.

Србинот на овој натпревар влегува како огромен фаворит, а и тоа е оправдано бидејќи е во фантастична форма, па Вавринка во моментов може да се надева само на чудо.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој дуел ни претстави тикет со повеќе типови и зголемена квота за истиот.

Вкупниот коефициент е зголемен од 3.20 на 3.50, а изборот на типови е следен:

  • Ноле да победи со резултат 3-0
  • Повеќе од 8.5 гемови во прв сет
  • Повеќе од 8.5 гемови во втор сет

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*