Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Мирасол – Итуано

Денес во рамките на бразилската Серија Б се сретнуваат екипите на Мирасол и Итуано.

Домаќините се на 6-та позиција со вкупно 25 бода и учинок од 8 победи, 1 реми и 5 порази. Гостите од друга страна имаат вкупно 15 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 3 реми и 7 порази.

Овие две екипи би требало да ни претстават возбудлив и интересен натпревар, а ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*