Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.07.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од првата лига на Индонезија.

ПСИС Семаранг на овој натпревар влегува со учинок од две победи, два порази и едно реми во последните пет натпревари, а во истиот временски период гостите остварија идентичен учинок.

ПСИС Семаранг – Бајанкара Соло – 1 @ 2.34 во 22Bet

Почетната вредност за победа на ПСИС Семаранг беше 2.87, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.34 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*