Специјал тикет за натпреварот Бран – Хам Кам

Денес на програмата за обложување ги имаме натпреварите од норвешката елитна лига.

Од 17:00 се сретнуваат екипите на Бран и Хам Кам. Домаќините ја имаат улогата на големи фаворити во овој натпревар, а досега имаат освоено 21 бод преку 6 победи, 3 реми и 3 порази. Гостите од друга страна се на претпоследната позиција со само 7 освоени бода и учинок од 2 победи, 1 реми и 8 порази.

Овде дефинитивно Бран не би требало да се соочи со големи проблеми за да ги земе трите бода, а ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*