Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.07.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од аргентинската Примера Ц кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 20:30 се сретнуваат екипите на Хосе Де Уркиза и Реал Пилар. Домаќините на овој натпревар влегуваат со вкупно 33 бода, додека гостите имаат 22 бода и се наоѓаат на вториот дел на табелата.

Хосе Де Уркиза – Реал Пилар – 2 @ 3.10 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Реал Пилар беше 4.25, а во моментов бележи пад од скоро 27% и се плаќа со квота 3.10 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*