Зголемени квоти за натпреварот Шпанија У21 – Швајцарија У21

Денес на „програмата“ за обложување ги имаме натпреварите од ¼ финалето на европското првенство за младинци.

Од 21:00 часот ќе имаме можност да го погледнеме дуелот помеѓу младите Шпанци и младите Швајцарци.

Шпанија У21 во рамките на групната фаза изигра три натпревари и запиша две победи и едно реми.

Швајцарија У21 во истиот временски период запишаа два порази и едно реми, но сепак успеаа да се пласираат во ¼ финалето од ова натпреварување.

Овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, а токму за овој натпревар најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Швајцарија У21 да победи во било кое полувреме коефициент 3.75 зголемен на 4.00
  • 2-0 точен резултат коефициент зголемен од 7 на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*