Зголемени квоти за натпреварот Бока Јуниорс – Монагас

Денес точно на полноќ во рамките на Копа Либертадорес ќе се сретнат екипите на Бока Јуниорс и Монагас.

Бока Јуниорс на овој натпревар влегува со вкупно 10 бода кои ги имаат освоено преку 3 победи, 1 реми и 1 пораз.

Монагас во истиот временски период запиша само 5 бода, а оствари учинок од 1 победа, 2 реми и 2 порази.

Овие две екипи имаат големи амбиции за ова натпреварување, па предвидуваме интересен и неизвесен натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови на овој натпревар и тоа:

  • Дарио Бендето да постигне прв погодок коефициент зголемен од 4.75 на 5.00
  • 3-0 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*