Специјал тикет за натпреварот Исмаили – Асван

Денес од 18:00 во рамките на египетската Премиер лига ќе се сретнат екипите на Исмаили и Асван.

Исмаили е на 13-то место со вкупно 33 бода кои ги имаат освоено преку 7 поебди, 12 реми и 11 порази, додека Асван е на 15-та позиција и има 32 бода, а нивниот учинок е 8 победи, 8 реми и 15 порази.

Овие две екипи може да кажеме дека се слични по квалитет, па би требало да гледаме неизвесен натпревар.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе од 2.5 погодоци

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*